Sayın Ziyaretçi ve Forum üyesi

şuanda www.artvinliyiz.net forumlarında bulunmaktasınız.

Üye kurallarını okuduğunuz için forum yönetimi tarafından size teşekkür ediyoruz.

Forumlarımızda bilmeniz ve üye olmadan önce bilmeniz gerekenler Aşağıda maddeler halinde sıralanmıştır.

Aşağıda yer alan üyelik ve kullanım sözleşmesi artvinliyiz. net’e üye ve kullanıcı olan herkesi ilgilendirmektedir.
Aşağıdaki sözleşme artvinliyiz.net. ve alt sayfaların kullanılmasındaki hak ve yükümlülükleri düzenler.
Üye veya kullanıcı, aşağıda yer alan sözleşmeyi reşit ya da anlama yetisine sahip olduğunu kabul etmiş biri olarak okuduğunu kabul eder.

1- Üye veya kullanıcı, işbu sözleşme konusu hizmetlerden yararlanabilmek için üye kayıt formunda bildirmiş olduğu bilgilerin doğruluğunu kabul etmiş sayılır. Başkalarına ait eposta hesabıyla üyelik yapılamaz. Başkalarına ait bir epostanın kullanıldığı bilgisi bize ulaştığı anda üyeliğiniz süresiz askıya alınır.

2- Üye veya kullanıcı, üyelik iptali isteyebilir. Gerekli bağlantıları kullanarak üyeliğini iptal ettirebilir. Üye siteye eklemiş olduğu içeriklerin silinmesini isteyebilir, site yönetimi bu konuyu değerlendirdikten sonra onay kararı çıkarsa üyenin eklemiş olduğu içerikler silinir. Aksi durumda üyenin eklemiş olduğu içerikler sistemden silinmeyecektir. Bu konudaki inisiyatif tamamen site yönetime aittir.
3- Üye, giriş yaptığı şifreyi unutmuş ise, gerekli bağlantı yollarını ve adımlarını kullanarak yeni bir şifre oluşturarak tekrar siteye giriş yapabilir. Çeşitli iletişim yollarıyla (eposta, telefon v.b.) istenilen şifreler kesinlikle iletişime geçen kişiye verilmeyecektir. Üyelerin şifreleri ya da bilgileri (mahkeme kararları hariç) kesinlikle 3.şahıslara verilmeyecektir.

4- Üye veya kullanıcıların site içeriğine eklediği ve Telif Haklarına aykırı olan içerikler tespit edildiğinde içerikten silinecektir. Telif haklarına uymayan içeriklerin telif hakkı sahibine verdiği zarar artvinliyiz. net’e ödetilemez. artvinliyiz.net. sitesi yönetimi bu konuda sorumluluk kabul etmez.
5-Yasalara aykırı kullanım sebebiyle doğabilecek hukuki, cezai ve mali her türlü sorumluluk üye veya kullanıcıya aittir.
6- Üye veya kullanıcı, siteye eklediği her türlü içerikten kendisi sorumludur.
7- artvinliyiz.net. sitede yer alan hiç bir içeriğin doğruluğunu garanti edemez. Buna göre yayınlanan içerikten ötürü artvinliyiz.net. sorumluluk kabul etmez.
8- Üye veya kullanıcı, artvinliyiz.net.sitesi içerisinde diğer üyelerle iletişime geçebileceği sayfalarda diğer üyelerin yazdığı mesajlardan ötürü oluşabilecek her türlü sorunlardan sorumlu tutulamaz.
9- artvinliyiz.net. siteye eklenen tüm içeriğin bir yedeğinin alınmasını önermektedir. Çeşitli aksaklıklar nedeniyle oluşabilecek veri kayıplarından doğabilecek sorunlarda sorumluluk kabul etmez.
10- artvinliyiz.net.site yönetimi üyelerin eklediği her türlü içerikleri, içerik ekleyenlere sormaksızın sitenin diğer bölümlerinde kullanma ve yayınlama hakkını saklı tutar.
11- artvinliyiz.net.sitesine ziyaretçilerimiz tarafından eklenen içerikler (şiir, yazı, makale, resim vb.) ekleyicinin izni olmaksızın kopyalanamaz, dağıtılamaz ve herhangi bir yayın organında kullanılamaz.
12-- T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar artvinliyiz.net.sitesine gönderilemez.
13-- Yorum amacı taşımayan salt propaganda içerikli parti ve siyaset yazıları yasaktır. Üyelerin siteye kayıt olurken ahlaksız ve anlamsız kullanıcı adı seçmeleri yasaktır. Eğer ahlaksız ya da anlamsız kullanıcı adı ile artvinliyiz.net. sitesine üye olunursa yöneticiler kullanıcıyı banlayabilme hakkına sahiptirler.

14- Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz. (Örneğin: Türk, Kürt, Ermeni, Yahudi, Çerkez, Zenci, Hint, Arap, Çingene, Roman, Rus, Göçmen gibi.)
15-- Yöneticiler her mesajı kontrol edemeyebilirler. Eğer yöneticilerden önce uygunsuz bir mesaj ya da davranışla karşılaşırsanız; lütfen site yöneticisine durumu bildiriniz.


16-artvinliyiz.net.site kurallarının güncellenme veya yenilerinin eklenmesi hakkı artvinliyiz.net. site yöneticilerince her zaman saklıdır.
17-artvinliyiz.net.web sitesinin resmi dili Türkçe’dir. Uluslararası dil olan İngilizce de kullanılabilir. Diğer dillerin sitede kullanılması yönetici iznine bağlıdır.
18-artvinliyiz.net.web sitesinde kendi kişisel sitenizin ziyaret edilmesini istemeniz, sitenizde satılan veya aracı olunan bir "ürünün" reklamını yapmanız ve bunlar dışındaki tüm ticari kaygı güden mesajlar ve crack, warez, hack appz ve benzeri sitelerin tanıtımı yasaktır.
19-artvinliyiz.net.sitesi içinde profilde ya da eklenmiş olarak din,politika,örgüt veya bir partinin simgesi olan resimler kesinlikle kullanılamaz. Böyle durumlarda üyenin resmi silinip; elinden profiline resim koyma hakkı alınabilecektir.
20-Site işleyiş ve kurallarının üyelere bildirimi artvinliyiz.net.site yöneticilerinin görevi değildir.Kullanıcılar bu kuralları okuyup; uymak zorundadırlar.
artvinliyiz.net.site forum kuralları her zaman değiştirilebilir ve kurallar değiştirildikleri andan itibaren geçerlidirler. Üyelerin “Ben görmedim”, “Ben bilmiyordum.” deme hakları yoktur.


artvinliyiz.net.site yönetimi.